6021106.3.0 | Points Of View, Peacock - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Acquire Donghia Fabric SKU# 6021106.3.0 pattern name Points Of View from the collection Donghia Ii. Enjoy this beautiful Fabric. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021106.3.0 |
| Pattern Name | Points Of View |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 19" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 84%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021106.3.0 | Points Of View, Peacock - Donghia Fabric
6021106.3.0 | Points Of View, Peacock - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Acquire Donghia Fabric SKU# 6021106.3.0 pattern name Points Of View from the collection Donghia Ii. Enjoy this beautiful Fabric. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021106.3.0 |
| Pattern Name | Points Of View |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 19" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 84%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
$123.48
Original: $352.80
-65%6021106.3.0 | Points Of View, Peacock - Donghia Fabric—
$352.80
$123.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Acquire Donghia Fabric SKU# 6021106.3.0 pattern name Points Of View from the collection Donghia Ii. Enjoy this beautiful Fabric. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021106.3.0 |
| Pattern Name | Points Of View |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 19" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 84%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |











