6022124.11.0 | Weather Or Not, Dove - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Select Donghia Fabric Product# 6022124.11.0 pattern name Weather Or Not from the collection Lake Hill Performance/Outdoor. Enjoy this solid Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022124.11.0 |
| Pattern Name | Weather Or Not |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022124.11.0 | Weather Or Not, Dove - Donghia Fabric
6022124.11.0 | Weather Or Not, Dove - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Select Donghia Fabric Product# 6022124.11.0 pattern name Weather Or Not from the collection Lake Hill Performance/Outdoor. Enjoy this solid Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022124.11.0 |
| Pattern Name | Weather Or Not |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |
$264.60
6022124.11.0 | Weather Or Not, Dove - Donghia Fabric—
$264.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Select Donghia Fabric Product# 6022124.11.0 pattern name Weather Or Not from the collection Lake Hill Performance/Outdoor. Enjoy this solid Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022124.11.0 |
| Pattern Name | Weather Or Not |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |











