6021109.106.0 | Frazz, Driftwood - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Find Donghia Fabric Pattern 6021109.106.0 pattern name Frazz from the collection Donghia Ii. Enjoy this extraordinary Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021109.106.0 |
| Pattern Name | Frazz |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 45%;ACETATE - 26%;WOOL - 26%;NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021109.106.0 | Frazz, Driftwood - Donghia Fabric
6021109.106.0 | Frazz, Driftwood - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Find Donghia Fabric Pattern 6021109.106.0 pattern name Frazz from the collection Donghia Ii. Enjoy this extraordinary Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021109.106.0 |
| Pattern Name | Frazz |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 45%;ACETATE - 26%;WOOL - 26%;NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
$109.15
Original: $311.85
-65%6021109.106.0 | Frazz, Driftwood - Donghia Fabric—
$311.85
$109.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Find Donghia Fabric Pattern 6021109.106.0 pattern name Frazz from the collection Donghia Ii. Enjoy this extraordinary Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021109.106.0 |
| Pattern Name | Frazz |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 45%;ACETATE - 26%;WOOL - 26%;NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |











