6021102.52.0 | Versa, Shadow - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric SKU# 6021102.52.0 pattern name Versa from the collection Donghia I. Enjoy this stunning Fabric. Samples always available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.52.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021102.52.0 | Versa, Shadow - Donghia Fabric
6021102.52.0 | Versa, Shadow - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric SKU# 6021102.52.0 pattern name Versa from the collection Donghia I. Enjoy this stunning Fabric. Samples always available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.52.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
$707.18
6021102.52.0 | Versa, Shadow - Donghia Fabric—
$707.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric SKU# 6021102.52.0 pattern name Versa from the collection Donghia I. Enjoy this stunning Fabric. Samples always available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.52.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |











