6021107.1.0 | First In Line, Ivory - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric Item# 6021107.1.0 pattern name First In Line from the collection Donghia Ii. Enjoy this exceptional Fabric. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021107.1.0 |
| Pattern Name | First In Line |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 58" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 95%;CASHMERE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021107.1.0 | First In Line, Ivory - Donghia Fabric
6021107.1.0 | First In Line, Ivory - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric Item# 6021107.1.0 pattern name First In Line from the collection Donghia Ii. Enjoy this exceptional Fabric. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021107.1.0 |
| Pattern Name | First In Line |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 58" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 95%;CASHMERE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
$448.88
6021107.1.0 | First In Line, Ivory - Donghia Fabric—
$448.88
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric Item# 6021107.1.0 pattern name First In Line from the collection Donghia Ii. Enjoy this exceptional Fabric. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021107.1.0 |
| Pattern Name | First In Line |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 58" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 95%;CASHMERE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |











