F3138 Linen | Chevron, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3138 Linen |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 63% Viscose, 22% Cotton, 15% Polyester |
| Theme | Chevron |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3138 Linen | Chevron, Beige - Greenhouse Fabric
F3138 Linen | Chevron, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3138 Linen |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 63% Viscose, 22% Cotton, 15% Polyester |
| Theme | Chevron |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3138 Linen |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 63% Viscose, 22% Cotton, 15% Polyester |
| Theme | Chevron |
| Color | Beige |












