6021106.12.0 | Points Of View, Spice - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021106.12.0 |
| Pattern Name | Points Of View |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 19" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 84%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Red |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021106.12.0 | Points Of View, Spice - Donghia Fabric
6021106.12.0 | Points Of View, Spice - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021106.12.0 |
| Pattern Name | Points Of View |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 19" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 84%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Red |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $352.80
-65%$352.80
$123.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021106.12.0 |
| Pattern Name | Points Of View |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 19" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 84%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Red |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |












