6021107.16.0 | First In Line, Camel - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021107.16.0 |
| Pattern Name | First In Line |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 58" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 95%;CASHMERE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021107.16.0 | First In Line, Camel - Donghia Fabric
6021107.16.0 | First In Line, Camel - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021107.16.0 |
| Pattern Name | First In Line |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 58" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 95%;CASHMERE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Original: $448.88
-65%$448.88
$157.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021107.16.0 |
| Pattern Name | First In Line |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 58" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 95%;CASHMERE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












