6022125.1116.0 | Sunscreen, Cloud - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022125.1116.0 |
| Pattern Name | Sunscreen |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 115" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 99%;NYLON - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022125.1116.0 | Sunscreen, Cloud - Donghia Fabric
6022125.1116.0 | Sunscreen, Cloud - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022125.1116.0 |
| Pattern Name | Sunscreen |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 115" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 99%;NYLON - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |
Original: $250.43
-65%$250.43
$87.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022125.1116.0 |
| Pattern Name | Sunscreen |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 115" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 99%;NYLON - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |












