6022126.830.0 | Razors Edge, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022126.830.0 |
| Pattern Name | Razors Edge |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED POLYOLEFIN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | WS B |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022126.830.0 | Razors Edge, Earth - Donghia Fabric
6022126.830.0 | Razors Edge, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022126.830.0 |
| Pattern Name | Razors Edge |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED POLYOLEFIN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | WS B |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022126.830.0 |
| Pattern Name | Razors Edge |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED POLYOLEFIN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | WS B |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR |












