6022132.52.0 | Casino Royale, Pewter - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022132.52.0 |
| Pattern Name | Casino Royale |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 7.08" |
| Horz. Repeat | 6.88" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 81%;POLYESTER - 19% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Novelty |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022132.52.0 | Casino Royale, Pewter - Donghia Fabric
6022132.52.0 | Casino Royale, Pewter - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022132.52.0 |
| Pattern Name | Casino Royale |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 7.08" |
| Horz. Repeat | 6.88" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 81%;POLYESTER - 19% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Novelty |
| Notes | 0 |
Original: $264.60
-65%$264.60
$92.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022132.52.0 |
| Pattern Name | Casino Royale |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 7.08" |
| Horz. Repeat | 6.88" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 81%;POLYESTER - 19% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Novelty |
| Notes | 0 |












