6022134.212.0 | Hanging Around, Apricot - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022134.212.0 |
| Pattern Name | Hanging Around |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 53.14" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022134.212.0 | Hanging Around, Apricot - Donghia Fabric
6022134.212.0 | Hanging Around, Apricot - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022134.212.0 |
| Pattern Name | Hanging Around |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 53.14" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022134.212.0 |
| Pattern Name | Hanging Around |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 53.14" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |












