6022137.52.0 | La Dolce Vita, Mercury - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022137.52.0 |
| Pattern Name | La Dolce Vita |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 45%;COTTON - 43%;POLYAMIDE - 6%;POLYESTER - 6% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022137.52.0 | La Dolce Vita, Mercury - Donghia Fabric
6022137.52.0 | La Dolce Vita, Mercury - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022137.52.0 |
| Pattern Name | La Dolce Vita |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 45%;COTTON - 43%;POLYAMIDE - 6%;POLYESTER - 6% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $228.38
-65%$228.38
$79.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022137.52.0 |
| Pattern Name | La Dolce Vita |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 45%;COTTON - 43%;POLYAMIDE - 6%;POLYESTER - 6% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












