6022138.16.0 | Sneak Peek, Linen - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022138.16.0 |
| Pattern Name | Sneak Peek |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 120" |
| Vert. Repeat | 22.04" |
| Horz. Repeat | 25.59" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 46%;COTTON - 45%;POLYESTER - 9% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022138.16.0 | Sneak Peek, Linen - Donghia Fabric
6022138.16.0 | Sneak Peek, Linen - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022138.16.0 |
| Pattern Name | Sneak Peek |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 120" |
| Vert. Repeat | 22.04" |
| Horz. Repeat | 25.59" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 46%;COTTON - 45%;POLYESTER - 9% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Original: $338.63
-65%$338.63
$118.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022138.16.0 |
| Pattern Name | Sneak Peek |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 120" |
| Vert. Repeat | 22.04" |
| Horz. Repeat | 25.59" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 46%;COTTON - 45%;POLYESTER - 9% |
| Finish | |
| Clean Code | HH |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |












