6022139.324.0 | Space Odyssey, Citron - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022139.324.0 |
| Pattern Name | Space Odyssey |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 38.75" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;VISCOSE - 25%;POLYESTER - 20% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022139.324.0 | Space Odyssey, Citron - Donghia Fabric
6022139.324.0 | Space Odyssey, Citron - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022139.324.0 |
| Pattern Name | Space Odyssey |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 38.75" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;VISCOSE - 25%;POLYESTER - 20% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022139.324.0 |
| Pattern Name | Space Odyssey |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 38.75" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;VISCOSE - 25%;POLYESTER - 20% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |












