6022142.411.0 | Side By Side, Sterling - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022142.411.0 |
| Pattern Name | Side By Side |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 4.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 36%;LINEN - 35%;VISCOSE - 29% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022142.411.0 | Side By Side, Sterling - Donghia Fabric
6022142.411.0 | Side By Side, Sterling - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022142.411.0 |
| Pattern Name | Side By Side |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 4.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 36%;LINEN - 35%;VISCOSE - 29% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022142.411.0 |
| Pattern Name | Side By Side |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 4.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 36%;LINEN - 35%;VISCOSE - 29% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |












