6022143.16.0 | Smooth Operator, Parchment - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022143.16.0 |
| Pattern Name | Smooth Operator |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 10.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 61%;COTTON - 36%;LINEN - 3% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022143.16.0 | Smooth Operator, Parchment - Donghia Fabric
6022143.16.0 | Smooth Operator, Parchment - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022143.16.0 |
| Pattern Name | Smooth Operator |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 10.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 61%;COTTON - 36%;LINEN - 3% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $352.80
-65%$352.80
$123.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022143.16.0 |
| Pattern Name | Smooth Operator |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 10.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 61%;COTTON - 36%;LINEN - 3% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












