6022145.11.0 | Sheepish, Fog - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022145.11.0 |
| Pattern Name | Sheepish |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 122" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 78%;POLYESTER - 22% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022145.11.0 | Sheepish, Fog - Donghia Fabric
6022145.11.0 | Sheepish, Fog - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022145.11.0 |
| Pattern Name | Sheepish |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 122" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 78%;POLYESTER - 22% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022145.11.0 |
| Pattern Name | Sheepish |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 122" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 78%;POLYESTER - 22% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY. |












