6022146.8.0 | Formal Affair, Onyx - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022146.8.0 |
| Pattern Name | Formal Affair |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 55%;VISCOSE - 35%;COTTON - 10% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022146.8.0 | Formal Affair, Onyx - Donghia Fabric
6022146.8.0 | Formal Affair, Onyx - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022146.8.0 |
| Pattern Name | Formal Affair |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 55%;VISCOSE - 35%;COTTON - 10% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022146.8.0 |
| Pattern Name | Formal Affair |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 55%;VISCOSE - 35%;COTTON - 10% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












