6022148.811.0 | Fashion Forward, Sterling - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022148.811.0 |
| Pattern Name | Fashion Forward |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 33%;RAYON - 32%;COTTON - 22%;ACRYLIC - 6%;POLYESTER - 4%;SOLUTION DYED NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022148.811.0 | Fashion Forward, Sterling - Donghia Fabric
6022148.811.0 | Fashion Forward, Sterling - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022148.811.0 |
| Pattern Name | Fashion Forward |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 33%;RAYON - 32%;COTTON - 22%;ACRYLIC - 6%;POLYESTER - 4%;SOLUTION DYED NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $252.00
-65%$252.00
$88.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022148.811.0 |
| Pattern Name | Fashion Forward |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 33%;RAYON - 32%;COTTON - 22%;ACRYLIC - 6%;POLYESTER - 4%;SOLUTION DYED NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












