6022149.4.0 | Foiled Again, Gold - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022149.4.0 |
| Pattern Name | Foiled Again |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 60%;COTTON - 35%;POLYESTER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022149.4.0 | Foiled Again, Gold - Donghia Fabric
6022149.4.0 | Foiled Again, Gold - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022149.4.0 |
| Pattern Name | Foiled Again |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 60%;COTTON - 35%;POLYESTER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $417.38
-65%$417.38
$146.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022149.4.0 |
| Pattern Name | Foiled Again |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 60%;COTTON - 35%;POLYESTER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












