6022150.84.0 | Gold Standard, Gold - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022150.84.0 |
| Pattern Name | Gold Standard |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 53" |
| Horz. Repeat | 18.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 40%;VISCOSE - 33%;ACETATE - 22%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022150.84.0 | Gold Standard, Gold - Donghia Fabric
6022150.84.0 | Gold Standard, Gold - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022150.84.0 |
| Pattern Name | Gold Standard |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 53" |
| Horz. Repeat | 18.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 40%;VISCOSE - 33%;ACETATE - 22%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $488.25
-65%$488.25
$170.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022150.84.0 |
| Pattern Name | Gold Standard |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 53" |
| Horz. Repeat | 18.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 40%;VISCOSE - 33%;ACETATE - 22%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |












