6022151.8.0 | Vibrato, Onyx - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022151.8.0 |
| Pattern Name | Vibrato |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 56" |
| Vert. Repeat | 39.5" |
| Horz. Repeat | 28" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 76%;SILK - 24% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Moire |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022151.8.0 | Vibrato, Onyx - Donghia Fabric
6022151.8.0 | Vibrato, Onyx - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022151.8.0 |
| Pattern Name | Vibrato |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 56" |
| Vert. Repeat | 39.5" |
| Horz. Repeat | 28" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 76%;SILK - 24% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Moire |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022151.8.0 |
| Pattern Name | Vibrato |
| Collection | Donghia Iv |
| Width | 56" |
| Vert. Repeat | 39.5" |
| Horz. Repeat | 28" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 76%;SILK - 24% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Moire |
| Notes | 0 |












