6022160.21.0 | Swizzle, Coal - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022160.21.0 |
| Pattern Name | Swizzle |
| Collection | Ombre I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 53%;POLYESTER - 47% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022160.21.0 | Swizzle, Coal - Donghia Fabric
6022160.21.0 | Swizzle, Coal - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022160.21.0 |
| Pattern Name | Swizzle |
| Collection | Ombre I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 53%;POLYESTER - 47% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $195.30
-65%$195.30
$68.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022160.21.0 |
| Pattern Name | Swizzle |
| Collection | Ombre I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 53%;POLYESTER - 47% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












