6024109.621.0 | Trifecta, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024109.621.0 |
| Pattern Name | Trifecta |
| Collection | Zuri |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 19.5" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;LINEN - 50% |
| Finish | WASHED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
| Notes | ENTIRELY HANDMADE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024109.621.0 | Trifecta, Earth - Donghia Fabric
6024109.621.0 | Trifecta, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024109.621.0 |
| Pattern Name | Trifecta |
| Collection | Zuri |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 19.5" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;LINEN - 50% |
| Finish | WASHED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
| Notes | ENTIRELY HANDMADE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024109.621.0 |
| Pattern Name | Trifecta |
| Collection | Zuri |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 19.5" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 50%;LINEN - 50% |
| Finish | WASHED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
| Notes | ENTIRELY HANDMADE |












