6024111.106.0 | Twigs, Stone - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024111.106.0 |
| Pattern Name | Twigs |
| Collection | Zuri |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 9" |
| Horz. Repeat | 8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 40%;COTTON - 27%;SILK - 18%;ACRYLIC - 15% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024111.106.0 | Twigs, Stone - Donghia Fabric
6024111.106.0 | Twigs, Stone - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024111.106.0 |
| Pattern Name | Twigs |
| Collection | Zuri |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 9" |
| Horz. Repeat | 8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 40%;COTTON - 27%;SILK - 18%;ACRYLIC - 15% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $297.68
-65%$297.68
$104.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024111.106.0 |
| Pattern Name | Twigs |
| Collection | Zuri |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 9" |
| Horz. Repeat | 8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 40%;COTTON - 27%;SILK - 18%;ACRYLIC - 15% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












