6024112.30.0 | Diamond Mine, Savanna - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024112.30.0 |
| Pattern Name | Diamond Mine |
| Collection | Zuri |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024112.30.0 | Diamond Mine, Savanna - Donghia Fabric
6024112.30.0 | Diamond Mine, Savanna - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024112.30.0 |
| Pattern Name | Diamond Mine |
| Collection | Zuri |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024112.30.0 |
| Pattern Name | Diamond Mine |
| Collection | Zuri |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Green |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |












