6024115.84.0 | Purr, Gold - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024115.84.0 |
| Pattern Name | Purr |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 13.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 70%;COTTON - 15%;POLYAMIDE - 15% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024115.84.0 | Purr, Gold - Donghia Fabric
6024115.84.0 | Purr, Gold - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024115.84.0 |
| Pattern Name | Purr |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 13.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 70%;COTTON - 15%;POLYAMIDE - 15% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $239.40
-65%$239.40
$83.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024115.84.0 |
| Pattern Name | Purr |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 13.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 70%;COTTON - 15%;POLYAMIDE - 15% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












