6024116.811.0 | Tweedle, Granite - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024116.811.0 |
| Pattern Name | Tweedle |
| Collection | |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 27%;POLYESTER - 24%;VISCOSE - 19%;WOOL - 10%;ACRYLIC - 8%;POLYAMIDE - 7%;LINEN - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024116.811.0 | Tweedle, Granite - Donghia Fabric
6024116.811.0 | Tweedle, Granite - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024116.811.0 |
| Pattern Name | Tweedle |
| Collection | |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 27%;POLYESTER - 24%;VISCOSE - 19%;WOOL - 10%;ACRYLIC - 8%;POLYAMIDE - 7%;LINEN - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024116.811.0 |
| Pattern Name | Tweedle |
| Collection | |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 27%;POLYESTER - 24%;VISCOSE - 19%;WOOL - 10%;ACRYLIC - 8%;POLYAMIDE - 7%;LINEN - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












