6025104.1.0 | Notan, White - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025104.1.0 |
| Pattern Name | Notan |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 26.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 95%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | White |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025104.1.0 | Notan, White - Donghia Fabric
6025104.1.0 | Notan, White - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025104.1.0 |
| Pattern Name | Notan |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 26.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 95%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | White |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $392.18
-65%$392.18
$137.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025104.1.0 |
| Pattern Name | Notan |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 26.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 95%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | White |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |












