6025105.21.0 | Rain Drops, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025105.21.0 |
| Pattern Name | Rain Drops |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 51.7" |
| Vert. Repeat | 12.9" |
| Horz. Repeat | 12.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 85%;SILK - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Animal Skin |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025105.21.0 | Rain Drops, Bark - Donghia Fabric
6025105.21.0 | Rain Drops, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025105.21.0 |
| Pattern Name | Rain Drops |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 51.7" |
| Vert. Repeat | 12.9" |
| Horz. Repeat | 12.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 85%;SILK - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Animal Skin |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Original: $277.20
-65%$277.20
$97.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025105.21.0 |
| Pattern Name | Rain Drops |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 51.7" |
| Vert. Repeat | 12.9" |
| Horz. Repeat | 12.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 85%;SILK - 15% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Animal Skin |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |












