6025109.1.0 | Discotheque, Ivory - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025109.1.0 |
| Pattern Name | Discotheque |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 59.4" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 37%;ACRYLIC - 32%;RECYCLED COTTON - 15%;VIRGIN WOOL - 15%;OTHER - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | White |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025109.1.0 | Discotheque, Ivory - Donghia Fabric
6025109.1.0 | Discotheque, Ivory - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025109.1.0 |
| Pattern Name | Discotheque |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 59.4" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 37%;ACRYLIC - 32%;RECYCLED COTTON - 15%;VIRGIN WOOL - 15%;OTHER - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | White |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $259.88
-65%$259.88
$90.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025109.1.0 |
| Pattern Name | Discotheque |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 59.4" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 37%;ACRYLIC - 32%;RECYCLED COTTON - 15%;VIRGIN WOOL - 15%;OTHER - 1% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | White |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












