6025113.616.0 | Moonlight, Camel - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025113.616.0 |
| Pattern Name | Moonlight |
| Collection | Moonlight Silk Velvet |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK IN PILE - 56%;COTTON - 33%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025113.616.0 | Moonlight, Camel - Donghia Fabric
6025113.616.0 | Moonlight, Camel - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025113.616.0 |
| Pattern Name | Moonlight |
| Collection | Moonlight Silk Velvet |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK IN PILE - 56%;COTTON - 33%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Original: $478.80
-65%$478.80
$167.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025113.616.0 |
| Pattern Name | Moonlight |
| Collection | Moonlight Silk Velvet |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK IN PILE - 56%;COTTON - 33%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












