Dg-10047.029.0 | Antoinette, Black Pearl - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10047.029.0 |
| Pattern Name | Antoinette |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 75%;SILK - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10047.029.0 | Antoinette, Black Pearl - Donghia Fabric
Dg-10047.029.0 | Antoinette, Black Pearl - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10047.029.0 |
| Pattern Name | Antoinette |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 75%;SILK - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Original: $395.33
-65%$395.33
$138.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10047.029.0 |
| Pattern Name | Antoinette |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 75%;SILK - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












