Dg-10126.020.0 | Ginger, Foxtrot Cream - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10126.020.0 |
| Pattern Name | Ginger |
| Collection | |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 53%;MOHAIR - 33%;SILK - 14% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10126.020.0 | Ginger, Foxtrot Cream - Donghia Fabric
Dg-10126.020.0 | Ginger, Foxtrot Cream - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10126.020.0 |
| Pattern Name | Ginger |
| Collection | |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 53%;MOHAIR - 33%;SILK - 14% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Original: $863.10
-65%$863.10
$302.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10126.020.0 |
| Pattern Name | Ginger |
| Collection | |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 53%;MOHAIR - 33%;SILK - 14% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












