Dg-10162.008.0 | Bijou, Natural - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10162.008.0 |
| Pattern Name | Bijou |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 6.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10162.008.0 | Bijou, Natural - Donghia Fabric
Dg-10162.008.0 | Bijou, Natural - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10162.008.0 |
| Pattern Name | Bijou |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 6.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10162.008.0 |
| Pattern Name | Bijou |
| Collection | |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13" |
| Horz. Repeat | 6.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Beige |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |












