Dg-10203.020.0 | Sabrina, Creme - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10203.020.0 |
| Pattern Name | Sabrina |
| Collection | La Vie En Rose |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | White |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10203.020.0 | Sabrina, Creme - Donghia Fabric
Dg-10203.020.0 | Sabrina, Creme - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10203.020.0 |
| Pattern Name | Sabrina |
| Collection | La Vie En Rose |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | White |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Original: $261.00
-65%$261.00
$91.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10203.020.0 |
| Pattern Name | Sabrina |
| Collection | La Vie En Rose |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | White |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












