Dg-10208.005.0 | Hollywood, Fountain Peach - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10208.005.0 |
| Pattern Name | Hollywood |
| Collection | Domestic Bliss |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 11.8" |
| Horz. Repeat | 16.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 82%;SILK - 18% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Red |
| Theme | Flamestitch |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10208.005.0 | Hollywood, Fountain Peach - Donghia Fabric
Dg-10208.005.0 | Hollywood, Fountain Peach - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10208.005.0 |
| Pattern Name | Hollywood |
| Collection | Domestic Bliss |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 11.8" |
| Horz. Repeat | 16.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 82%;SILK - 18% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Red |
| Theme | Flamestitch |
| Notes | 0 |
Original: $442.58
-65%$442.58
$154.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10208.005.0 |
| Pattern Name | Hollywood |
| Collection | Domestic Bliss |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 11.8" |
| Horz. Repeat | 16.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 82%;SILK - 18% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Red |
| Theme | Flamestitch |
| Notes | 0 |












