Dg-10260.010.0 | Luces, Blanco - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10260.010.0 |
| Pattern Name | Luces |
| Collection | Matador Mystique |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 49%;POLYESTER - 30%;LINEN - 21% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10260.010.0 | Luces, Blanco - Donghia Fabric
Dg-10260.010.0 | Luces, Blanco - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10260.010.0 |
| Pattern Name | Luces |
| Collection | Matador Mystique |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 49%;POLYESTER - 30%;LINEN - 21% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $198.00
-65%$198.00
$69.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10260.010.0 |
| Pattern Name | Luces |
| Collection | Matador Mystique |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 49%;POLYESTER - 30%;LINEN - 21% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Neutral |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












