Dg-10265.005.0 | Torero Reversible, Color De Orin - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10265.005.0 |
| Pattern Name | Torero Reversible |
| Collection | Matador Mystique |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 27.2" |
| Horz. Repeat | 13.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 38%;SPUN RAYON - 36%;POLYESTER - 26% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10265.005.0 | Torero Reversible, Color De Orin - Donghia Fabric
Dg-10265.005.0 | Torero Reversible, Color De Orin - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10265.005.0 |
| Pattern Name | Torero Reversible |
| Collection | Matador Mystique |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 27.2" |
| Horz. Repeat | 13.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 38%;SPUN RAYON - 36%;POLYESTER - 26% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $264.60
-65%$264.60
$92.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10265.005.0 |
| Pattern Name | Torero Reversible |
| Collection | Matador Mystique |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 27.2" |
| Horz. Repeat | 13.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 38%;SPUN RAYON - 36%;POLYESTER - 26% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












