Dg-10285.010.0 | Zelda, Chalk - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10285.010.0 |
| Pattern Name | Zelda |
| Collection | Past Perfect |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 63%;COTTON - 37% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10285.010.0 | Zelda, Chalk - Donghia Fabric
Dg-10285.010.0 | Zelda, Chalk - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10285.010.0 |
| Pattern Name | Zelda |
| Collection | Past Perfect |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 63%;COTTON - 37% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10285.010.0 |
| Pattern Name | Zelda |
| Collection | Past Perfect |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 63%;COTTON - 37% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












