Dg-10296.018.0 | Falcon, Espresso - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10296.018.0 |
| Pattern Name | Falcon |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13.8" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 43%;POLYESTER - 39%;ACRYLIC - 18% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10296.018.0 | Falcon, Espresso - Donghia Fabric
Dg-10296.018.0 | Falcon, Espresso - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10296.018.0 |
| Pattern Name | Falcon |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13.8" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 43%;POLYESTER - 39%;ACRYLIC - 18% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $192.15
-65%$192.15
$67.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10296.018.0 |
| Pattern Name | Falcon |
| Collection | Desert Bloom |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13.8" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 43%;POLYESTER - 39%;ACRYLIC - 18% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












