Dg-10324.003.0 | Sundance, Gold - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10324.003.0 |
| Pattern Name | Sundance |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 85%;POLYESTER - 12%;POLYAMIDE - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10324.003.0 | Sundance, Gold - Donghia Fabric
Dg-10324.003.0 | Sundance, Gold - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10324.003.0 |
| Pattern Name | Sundance |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 85%;POLYESTER - 12%;POLYAMIDE - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10324.003.0 |
| Pattern Name | Sundance |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 85%;POLYESTER - 12%;POLYAMIDE - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Gold |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |












