Dg-10325.010.0 | Nyc, Cream - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10325.010.0 |
| Pattern Name | Nyc |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 30.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 95%;POLYESTER - 3%;POLYAMIDE - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10325.010.0 | Nyc, Cream - Donghia Fabric
Dg-10325.010.0 | Nyc, Cream - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10325.010.0 |
| Pattern Name | Nyc |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 30.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 95%;POLYESTER - 3%;POLYAMIDE - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $330.75
-65%$330.75
$115.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10325.010.0 |
| Pattern Name | Nyc |
| Collection | Manhattan Muse |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 30.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 95%;POLYESTER - 3%;POLYAMIDE - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |












