Dg-10336.002.0 | Circuit, Sky - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10336.002.0 |
| Pattern Name | Circuit |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 15" |
| Horz. Repeat | 17" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 52%;COTTON - 48% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10336.002.0 | Circuit, Sky - Donghia Fabric
Dg-10336.002.0 | Circuit, Sky - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10336.002.0 |
| Pattern Name | Circuit |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 15" |
| Horz. Repeat | 17" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 52%;COTTON - 48% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10336.002.0 |
| Pattern Name | Circuit |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 15" |
| Horz. Repeat | 17" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 52%;COTTON - 48% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |












