Dg-10355.009.0 | Dot, Grey - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10355.009.0 |
| Pattern Name | Dot |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 117" |
| Vert. Repeat | 0.5" |
| Horz. Repeat | 0.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 34%;WOOL - 34%;LINEN - 32% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Dots/Circles |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10355.009.0 | Dot, Grey - Donghia Fabric
Dg-10355.009.0 | Dot, Grey - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10355.009.0 |
| Pattern Name | Dot |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 117" |
| Vert. Repeat | 0.5" |
| Horz. Repeat | 0.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 34%;WOOL - 34%;LINEN - 32% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Dots/Circles |
| Notes | 0 |
Original: $469.35
-65%$469.35
$164.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10355.009.0 |
| Pattern Name | Dot |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 117" |
| Vert. Repeat | 0.5" |
| Horz. Repeat | 0.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 34%;WOOL - 34%;LINEN - 32% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Neutral |
| Theme | Dots/Circles |
| Notes | 0 |












