Dg-10360.009.0 | Lollipop, Grey - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10360.009.0 |
| Pattern Name | Lollipop |
| Collection | Circus |
| Width | 48.25" |
| Vert. Repeat | 0.8" |
| Horz. Repeat | 0.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 55%;COTTON - 34%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Dots/Circles |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10360.009.0 | Lollipop, Grey - Donghia Fabric
Dg-10360.009.0 | Lollipop, Grey - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10360.009.0 |
| Pattern Name | Lollipop |
| Collection | Circus |
| Width | 48.25" |
| Vert. Repeat | 0.8" |
| Horz. Repeat | 0.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 55%;COTTON - 34%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Dots/Circles |
| Notes | 0 |
Original: $360.68
-65%$360.68
$126.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10360.009.0 |
| Pattern Name | Lollipop |
| Collection | Circus |
| Width | 48.25" |
| Vert. Repeat | 0.8" |
| Horz. Repeat | 0.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 55%;COTTON - 34%;POLYESTER - 11% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Dots/Circles |
| Notes | 0 |












