Dg-10365.009.0 | Prosecco, Grey - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10365.009.0 |
| Pattern Name | Prosecco |
| Collection | Circus |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 54%;COTTON - 39%;POLYESTER - 7% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10365.009.0 | Prosecco, Grey - Donghia Fabric
Dg-10365.009.0 | Prosecco, Grey - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10365.009.0 |
| Pattern Name | Prosecco |
| Collection | Circus |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 54%;COTTON - 39%;POLYESTER - 7% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10365.009.0 |
| Pattern Name | Prosecco |
| Collection | Circus |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 54%;COTTON - 39%;POLYESTER - 7% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |












