So0002506 | Squiggles Pillow, White - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002506 |
| Pattern Name | Squiggles Pillow |
| Collection | Caroline Z Hurley |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So0002506 | Squiggles Pillow, White - Schumacher Pillows
So0002506 | Squiggles Pillow, White - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002506 |
| Pattern Name | Squiggles Pillow |
| Collection | Caroline Z Hurley |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
Original: $399.00
-65%$399.00
$139.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO0002506 |
| Pattern Name | Squiggles Pillow |
| Collection | Caroline Z Hurley |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |





















