So8564204 | Lorene Pillow, Sky - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8564204 |
| Pattern Name | Lorene Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 19% POLYESTER, 81% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So8564204 | Lorene Pillow, Sky - Schumacher Pillows
So8564204 | Lorene Pillow, Sky - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8564204 |
| Pattern Name | Lorene Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 19% POLYESTER, 81% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Original: $451.50
-65%$451.50
$158.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8564204 |
| Pattern Name | Lorene Pillow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 19% POLYESTER, 81% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |





















